Aktivitetsplan

ONSDAG (28.06.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 21:00 By-Night og koncert i gågaden i Nykøbing
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

TORSDAG (29.06.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Minigolf - præmieturnering
17:00 - 22:00 Superjumper
17:30 - 18:30 Løbeklub
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

FREDAG (30.06.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

LØRDAG (01.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:00 - 12:00 Mountain Bike
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
14:00 - 15:00 Løbeklub
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Fodboldkamp
16:00 - 17:00 Bowling - præmieturnering
17:00 - 22:00 Superjumper
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

SØNDAG (02.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 22:00 Superjumper
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

MANDAG (03.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

TIRSDAG (04.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Fodboldkamp
16:00 - 17:00 Bowling - præmieturnering
17:00 - 22:00 Superjumper
17:00 - 18:30 Pirat-Show
17:30 - 18:30 Løbeklub
19:00 - 20:45 Togtur
19:00 - 21:00 Ølsmagning
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

ONSDAG (05.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 21:00 Open By-Night i gågaden i Nykøbing
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 22:00 Superjumper
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

TORSDAG (06.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Minigolf - præmieturnering
17:00 - 22:00 Superjumper
17:00 - 18:30 Pirat-Show
17:30 - 18:30 Løbeklub
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

FREDAG (07.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

LØRDAG (08.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:00 - 12:00 Mountain Bike
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
14:00 - 15:00 Løbeklub
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Fodboldkamp
16:00 - 17:00 Bowling - præmieturnering
17:00 - 22:00 Superjumper
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

SØNDAG (09.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 22:00 Superjumper
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

MANDAG (10.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 22:00 Superjumper
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

TIRSDAG (11.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 22:00 Superjumper
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Fodboldkamp
16:00 - 17:00 Bowling - præmieturnering
17:00 - 18:30 Pirat-Show
17:30 - 18:30 Løbeklub
19:00 - 20:45 Togtur
19:00 - 21:00 Ølsmagning
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

ONSDAG (12.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
08:00 - 22:00 Fiskesø
08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 21:00 Open By-Night i gågaden i Nykøbing
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
12:00 - 22:00 Café Torvet
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 22:00 Superjumper
13:00 - 13:30 Hugo-Show
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 20:45 Togtur
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning
20:00 - 22:00 Åben Scene

ONSDAG (28.06.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

TORSDAG (29.06.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

FREDAG (30.06.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

LØRDAG (01.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

SØNDAG (02.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

MANDAG (03.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

TIRSDAG (04.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

ONSDAG (05.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

TORSDAG (06.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

FREDAG (07.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

LØRDAG (08.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

SØNDAG (09.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

MANDAG (10.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

TIRSDAG (11.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

ONSDAG (12.07.2017)

07:00 - 22:30 Købmand
08:00 - 22:00 Reception
12:00 - 22:00 Café Torvet

ONSDAG (28.06.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

TORSDAG (29.06.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

FREDAG (30.06.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

LØRDAG (01.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

SØNDAG (02.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

MANDAG (03.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

TIRSDAG (04.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

ONSDAG (05.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

TORSDAG (06.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

FREDAG (07.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

LØRDAG (08.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

SØNDAG (09.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
17:00 - 22:00 Superjumper
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

MANDAG (10.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
13:00 - 22:00 Superjumper
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

TIRSDAG (11.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
13:00 - 22:00 Superjumper
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

ONSDAG (12.07.2017)

08:00 - 22:00 Fiskesø
09:00 - 21:00 Vandland
09:00 - 10:00 Dyrepasserens Hjælper
10:00 - 19:00 Blomsterparken
10:00 - 19:00 Junglezoo
10:00 - 19:00 Hugoland
10:00 - 19:00 Piratkro
10:00 - 19:00 4D-Biograf
10:30 - 13:30 Dyrepasser for en dag
10:30 - 18:30 Legeland
11:00 - 22:00 Hugos Værksted
13:00 - 22:00 Superjumper
14:00 - 14:15 Papegøjeskole
19:00 - 20:45 Togtur
20:00 - 22:00 Snobrødsbagning

ONSDAG (28.06.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

TORSDAG (29.06.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
17:30 - 18:30 Løbeklub

FREDAG (30.06.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

LØRDAG (01.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
10:00 - 12:00 Mountain Bike
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
14:00 - 15:00 Løbeklub
16:00 - 17:00 Fodboldkamp

SØNDAG (02.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

MANDAG (03.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

TIRSDAG (04.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
16:00 - 17:00 Fodboldkamp
17:30 - 18:30 Løbeklub

ONSDAG (05.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

TORSDAG (06.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
17:30 - 18:30 Løbeklub

FREDAG (07.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

LØRDAG (08.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
10:00 - 12:00 Mountain Bike
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
14:00 - 15:00 Løbeklub
16:00 - 17:00 Fodboldkamp

SØNDAG (09.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

MANDAG (10.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

TIRSDAG (11.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame
16:00 - 17:00 Fodboldkamp
17:30 - 18:30 Løbeklub

ONSDAG (12.07.2017)

08:00 - 22:00 Fodboldbane
08:00 - 22:00 Aktivitetshal
08:00 - 22:00 Multibane
08:00 - 20:00 Minigolf
09:00 - 10:00 Motionssvømning
09:00 - 10:00 Diplomsvømning
11:00 - 22:00 Bowling
11:00 - 22:00 Lasergame

ONSDAG (28.06.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 21:00 By-Night og koncert i gågaden i Nykøbing
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show

TORSDAG (29.06.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Minigolf - præmieturnering
19:30 - 20:00 Godnat-Show

FREDAG (30.06.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show

LØRDAG (01.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Bowling - præmieturnering
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

SØNDAG (02.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

MANDAG (03.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

TIRSDAG (04.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Bowling - præmieturnering
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 21:00 Ølsmagning
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

ONSDAG (05.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 21:00 Open By-Night i gågaden i Nykøbing
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

TORSDAG (06.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Minigolf - præmieturnering
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

FREDAG (07.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

LØRDAG (08.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Bowling - præmieturnering
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

SØNDAG (09.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

MANDAG (10.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

TIRSDAG (11.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
16:00 - 17:00 Bowling - præmieturnering
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:00 - 21:00 Ølsmagning
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene

ONSDAG (12.07.2017)

09:00 - 09:45 Piratskole
09:30 - 21:00 Open By-Night i gågaden i Nykøbing
09:30 - 10:00 Zik og Zaks morgengymnastik
12:30 - 14:00 Pirat-Show
13:00 - 13:30 Hugo-Show
15:30 - 16:00 Hugo-Show
17:00 - 18:30 Pirat-Show
19:30 - 20:00 Godnat-Show
20:00 - 22:00 Åben Scene